Dobrovoľníctvo

Greenie knižnica je dobrovoľnícky projekt. Je síce pravda, že knižnica samotná má malý príjem z reklamy a iných zdrojov, každopádne však ide hlavne o trpezlivú prácu dobrovoľníkov. Ak sa chcete niečo nové naučiť, získať prax a zároveň pomôcť dobrej veci, ste vítaní! koho (hlavne) hľadáme?

Koho hľadáme?

Marketingový špecialista

Niekto, kto vie osloviť ľudí, napríklad pomocou sociálnych sietí a vyzná sa trochu v reklame či copywritingu

Autor

Znie to neuveriteľne, ale hľadáme autorov. Ľudí, ktorí chcú vydať svoju knihu a splniť si tak svoj sen

Grafik/kreslič

Vieš kresliť na papier alebo v niektorom počítačovom programe? Vyznáš sa do estetiky? Si vítaní! Alebo vítaná?

Spoluautor

Vieš napísať krátky príbeh alebo báseň, ktorá by sa mohla ocitnúť v komunitných projektoch? Rád spolupracuješ so super ľuďmi?

HTML/CSS/JS

Ovládaš tvorbu moderných webov, ktoré vyzerajú a fungujú správne na rôznych zariadeniach? Výborne! A ak ovládaš aj niektoré CMS systémy, tak je to samozrejme ešte lepšie

Správca Facebook stránky

Poznáš dobre sociálne siete? Vieľ ľudí nadchnúť a motivovať? Prípadne urobiť z obyčajnej FB stránky centrum zábavy i vzdelania?

Korektor

Ovládaš dobre slovenský alebo český jazyk? Nájdeš chyby, ktoré sú (skryté) v textoch a pomôžeš s nápravou? Vieš povedať, kde urobili súdruhovia chybu?

Sponzor

Máte záujem o finančnú podporu nášho portálu? Ak nám pošlete niekoľko eur, radi ich použijeme na podporu kníh. Alebo nám môžete urobiť aj drobný, mesačný finančný príspevok. Budeme veľmi radi :)

Náš IBAN: sSK88 8360 5207 0042 0364 9369

Ak vás čokoľvek z hore uvedeného zaujalo, prípadne chcete pomôcť iným spôsobom, ozvite sa nám na mail greeniekniznica ZAVINÁČ gmail BODKA com. Ďakujeme - a tešíme sa na spoluprácu :)

Okrem iného ponúkame:

  • Nové skúsenosti
  • Odbornú prax
  • Dobrý pocit
  • Referencie