21 slov a osudov

Odborné - kreatívne písanie

Popis a podrobnosti

Päť rokov po uverejnení knihy 15 slov a osudov prišiel nápad na pokračovanie. Greenie knižnica sa rozrástla na viac ako sto kníh, a to znamená aj viac kreatívnych ľudí. 21 slov a osudov je dielo, ktoré je dospelé i nedospelé zároveň. Pohľad do hláv ľudí, ktorí sa k jednotlivým výzvam vyjadria iným spôsobom. Aj preto sú na niektoré slová napísané texty od viacerých autorov.

Existuje veľmi známa a múdra myšlienka: Smejte sa nám, že sme každý iný. My sa smejeme Vám, že ste všetci rovnakí. Greenie knižnica podporuje kreativitu i odlišnosť názorov a štýlov písania. Preto sme odlišní, aby sme sa mohli učiť jeden od druhého. A aby sa každý mohol tešiť z diela, ktoré by sám nikdy nevymyslel. Ak môžete, prečítajte si diela od rozličných autorov. Vyjadrite sa na stránke knižnice a budeme radi, keď sa aj vy zapojíte do niektorej budúcej zbierky. Špecialita tejto knihy je časť nazvaná Apokalypsa. Rovnaké slová pre mnohých autorov vytvorili rozličné diela, líšiace sa prakticky všetkým. A nechýba ani Zóna (pre) šialencov.

21 slov a osudov -  obálka

  • Autor: Komunita Greenie knižnice (Stanislav Hoferek, Mária Nováková, Pavel Sekerák, Lidka Žáková a ďalší)
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: Nepriradené
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 157 strán na vytlačenie (A4); 202 strán formátu A5; 66 v mini verzii; 16 v minimálnej verzii; 92 normostrán
  • Čeština: 21 slov a osudů; English: 21 words and fates
  • Štítky: kreatívne písanie, fantázia, komunita, réžia, láska, život, tvorivá dielňa

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

KomunitaKomunita Greenie knižnice, ktorú "režíruje" Stanislav Hoferek, vytvorila niekoľko krátkych diel, určených ako ukážka zaujímavého písania či kreatívna dielňa. Úplná voľnosť, ako i výber ľudí pomáhajú vytvoriť knihy, kde je každá strana iná, s inými nápadmi, názormi či humorom. Všetko od poézie cez vtipné úvahy po teologické myšlienky si nájde svoje miesto.

Podobné alebo súvisiace knihy:

10 slov a osudov 15 slov a osudov

↑ Na začiatok