7x7 Robinzonáda

Beletria - robinzonáda

Popis a podrobnosti

Robinzonáda na opustenom ostrove, ktorý slúži na dovolenkové účely. Jednoduchý začiatok postupne prechádza do psychologickej drámy, kde sa ukazuje 7 odlišných postáv počas siedmych dní. Kto je v skutočne aký a čo všetko sa stane a kto sa ako za ten krátky čas zmení?

Dôraz je hlavne na rôznorodosť postáv. Vymyslený príbeh ukazuje rôzne stránky ľudskosti, predvádza rôzne záujmy ľudí a poskytuje tiež rady, ako sa zachovať v prípade, že by ste sa aj vy niekedy objavili na opustenom ostrove alebo inde, ďaleko od civilizácie.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

7x7 Robinzonáda -  obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 67 strán na vytlačenie; 24 v mini verzii; 74 normostrán
  • Čeština: 7x7 Robinzonáda; English: 7x7 Robinsonade
  • Štítky: robinzonáda, opustený ostrov, dobrodružstvo, kreatívne písanie, poviedka, reality show
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok