Bestzeler

Recepty a kuchárske knihy - Recepty

Popis a podrobnosti

Ako by sa dal opísať zeler? Niekto by ho popísal ako rýchle sýte jedenie v šalátoch, niekto iný by si spomenul na polievky a povedal by si: Tak, tu to všetko začalo! Zeler sa dá vyprážať (prečo nie?), ale možno vytvorí aj nebíčko v papuľke v najrôznejších zdravých variantách populárnych jedál. Hodí sa tak pre vegánov, nekompromisných mäsožravcov alebo napríklad na hrianke v niektorej pikantnej nátierke. Namiesto dlhého žuvania môžete spraviť pokojne netypický tatarák. Naštartujte si deň zeleninovou limonádou alebo so smoothie, ktoré vám posilní imunitu a prečistí celý organizmus. Alebo si ho len tak zavarte na horšie časy, fantázií sa medze nekladú.

Knižka je plná najrôznejších receptov, usporiadaných po kategóriách. Všetky recepty sa dajú urobiť v domácich podmienkach a nemusíte byť žiadny šéfkuchár.

Bestzeler - obálka

  • Autor: Broňa Zelená
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 32 strán na vytlačenie (A4); 51 strán formátu A5; 10 v mini verzii; 22 normostrán
  • Čeština: Bestzeler; English: Bestcelery
  • Štítky: zeler, zelenina, zdravá strana, varenie, kuchyňa

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Broňa ZelenáBroňa Zelená je rodáčka z Liptovského Mikuláša. Niekedy sa jej zdá, že nie je z tohto sveta. Sníva vždy a všade. Niektoré svoje fantázie pretaví do básní. Rada cestuje a pri svojich cestách nemá núdzu o vtipné zážitky, ktoré skončia ako krátke poviedky. Ľúbi sa smiať, opaľovať a piecť koláče.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Pór v kuchyni Životospráva na jednu normostranu