Essentia universum

Beletria - science-fiction

Popis a podrobnosti

Essentia universum je druhou časťou výpravnej sci-fi trilógie o nástrahách neznámych civilizácií. Helvetica sa vracia na Zem napriek tomu, že ju dole už nikto neočakáva. Oznamuje zmenu rovnováhy síl vo vesmíre, ktorú je potrebné napraviť, inak Helvetica nebude jedinou stratenou loďou a ľudia na nej nebudú poslednými obeťami. I keď pozemšťania majú problémy na svojej planéte vôbec prežiť, je nutné eliminovať neznámu nástrahu ešte neznámejšej civilizácie. Kto bude ten nedobrovoľník, čo sa vydá do prázdna vesmíru?

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Essentia universum - obálka

  • Autor: Peter Štec
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Peter Štec
  • Dĺžka: 83 strán na vytlačenie (A4); 135 strán formátu A5; 36 v mini verzii; 123 normostrán
  • Čeština: Essentia universum; English: Essentia universum
  • Štítky: vesmír, Mesiac, základňa, predstavy, posádka, zrada, vojna, e-book, beletria
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Peter ŠtecPeter Štec je fanatik Formuly 1, začínajúci pestovateľ exotických rastlín a zberateľ autíčok – jedinej veci, z ktorej nikdy nevyrastie. Tvorí hudbu od roku 2010, kedy prestriedal viacero žánrov. Tvorí podľa nálady. Píše od štrnástich rokov, zameriava sa na spoločenské romány a soft scifi, vďaka bláznivým snom nemá núdzu o nápady.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Essentia vitae Essentia mortem

↑ Na začiatok