Essentia vitae

Beletria - science-fiction

Popis a podrobnosti

Essentia vitae je prvá časť výpravnej sci-fi trilógie o ambicióznej misii na Mesiac. Štyria mladí kozmonauti na svojej prvej, no skvele organizovanej ceste za vesmírnym dobrodružstvom a stavbou mesačnej základne vďaka ťažbe hornín pomocou vrtáku a 3D tlačiarne.

Nečakane sa spustí poplach a jednotliví členovia posádky zistia, že ich dobrodružstvo nebude len o technike, ale i zmenách v správaní. Dokáže odvážny a cieľavedomý kapitán Antonio zistiť príčinu týchto zmien skôr, ako bude príliš neskoro?

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Essentia vitae - obálka

  • Autor: Peter Štec
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Peter Štec
  • Dĺžka: 107 strán na vytlačenie (A4); 169 strán formátu A5; 47 v mini verzii; 145 normostrán
  • Čeština: Essentia vitae; English: Essentia vitae
  • Štítky: vesmír, Mesiac, základňa, predstavy, posádka, zrada, vojna, e-book, beletria
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Peter ŠtecPeter Štec je fanatik Formuly 1, začínajúci pestovateľ exotických rastlín a zberateľ autíčok – jedinej veci, z ktorej nikdy nevyrastie. Tvorí hudbu od roku 2010, kedy prestriedal viacero žánrov. Tvorí podľa nálady. Píše od štrnástich rokov, zameriava sa na spoločenské romány a soft scifi, vďaka bláznivým snom nemá núdzu o nápady.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Essentia universum Essentia mortem

↑ Na začiatok