HAIKUrizmy o slovenskej logike

Výroky - Haiku

Popis a podrobnosti

HAIKUrizmy o slovenskej logike je v poradí už piata zbierka krátkych textov, ktoré spájajú aforizmy, tri verše typické pre haiku a jedinečný a úprimný pohľad na súčasný svet. Tentokrát je zameraná na Slovensko. Krásnu krajinu, v ktorej žijú často veľmi protikladní ľudia s úplne odlišnými cieľmi a prioritami. HAIKUrizmy o slovenskej logike sa dotýkajú pandémie a očkovania, ako i najrôznejších hoaxov, ktoré len zdanlivo nikomu nepomáhajú. V skutočnosti síce mnohým ublížia, ale niektorým pomôžu k tomu, aby si svojou bezcitnosťou zvyšovali popularitu.

V knihe je všeličo, od pondelkov cez meteority a percentá po vieru a zdravotníctvo. Samozrejme nemôžu chýbať stálice dezinfo scény, i keď zatiaľ nepoznáme počet ľudí, ktorí zomrú na základe ich odporúčaní.

HAIKUrizmy o slovenskej logike - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Čeština: HAIKUrismy o slovenské logice; English: HAIKUrisms about slovak logic
  • Dĺžka: 59 strán na vytlačenie (A4); 62 strán formátu A5; 2 v mini verzii; 5 normostrán
  • Štítky: spoločnosť, fašizmus, absurdita, irónia, haiku, výroky, názor, aforizmus, anekdota

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

HAIKUrizmy HAIKUrizmy RELOADED HAIKUrizmy naše každodenné

↑ Na začiatok