Hrady - logická kartová hra

Hry a herná literatúra - Hra pre viac hráčov

Popis a podrobnosti

Hra Hrady je výsledkom snaženia o vytvorenie jednoduchej a predsa zaujímavej hry, v ktorej sa začiatočník nestratí a zároveň skombinuje vojenskú taktiku, šťastie a skutočný hráčsky um. Karty s odlišnými jednotkami je potrebné používať čo najlepšie, s použitím logiky, pamäte a kombinatoriky - pretože súper či súperi budú chyby rýchlo trestať.

Hrady môže hrať ktokoľvek, bez rozdielu veku. Hlavne mladého človeka naučí uvažovať a všímať si, aké kroky robia ostatní. Navyše je hra neobmedzená počtom hráčov a môže sa hrať aj s viac ako jedným základným balíkom, stačí si len konkrétnu časť vytlačiť viac ako 1x. Medzi kartami možno nájsť osem typov jednotiek, úzko špecializovaných i všeobecných a samozrejme sa dá s kartami zahrať aj bežné kvarteto.

Hrady - logická kartová hra -  obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: Nepriradené
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☑ Nesporné☑
  • Dĺžka: 6 strán na vytlačenie (A4); 4 v mini verzii; 5 normostrán
  • Čeština: Hrady - logická karetní hra; English: Castles - logic card game
  • Štítky: hra, logika, hrady, vojsko, armáda, karty, kvarteto, autá, pamäť, súboj

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Mestá