Láska medzi nami

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Láska medzi nami je láska o láske. Skloňovaná vo všetkých pádoch. Prúdiaca medzi všetkými zámenami. Básnická zbierka ulahodí ako mužskému, tak aj ženskému pokoleniu. Verím, že každý si v nej nájde tú svoju osudovú báseň. Najkrajšia láska je medzi dvoma ľuďmi, ak je reálna a hlavne opätovaná. Vie mať v sebe tak veľa citu a nehy, ale vie aj raniť a byť ranená. Láska je i obeta, trpezlivosť, láskavosť, pochopenie, vášeň. Láska je krása sama o sebe. Je to umenie. Umenie nás v nej zotrvať. A preto, zotrvajte v tomto umení lásky až do konca.

Láska medzi nami - obálka

  • Autor: Martina Bachratá
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 49 strán na vytlačenie (A4); 70 strán formátu A5; 12 v mini verzii; 14 normostrán
  • Čeština: Láska mezi námi; English: Love between us
  • Štítky: Láska, dôvera, tolerancia, porozumenie, sklamanie

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Martina BachratáMartina Bachratá sa ako dieťa, neskôr ako žiačka, venovala kresleniu a maľovaniu. Zlom v jej smerovaní nastal v roku 1996, kedy ju na povinnom čítaní oslovil svojou tvorbou Charles Baudelaire so zbierkou "Kvety zla" a odhodlala sa skúsiť napísať svoje prvé básne: Sebakázeň a Úbožiak. Svoju tvorbu obohatila aj o prózu a vlastné citáty. O svoje pocity, myšlienky, úvahy, bolesti, radosti, ale i lásku sa dodnes delí s ostatnými na facebookových literárnych stránkach.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Básnenie List do neba (Ne)milovaná

↑ Na začiatok