Lekvárový džem

Poézia - Nerýmované básne

Popis a podrobnosti

Lekvárový džem je veselá a pozitívna zbierka z neveselých časov, kde ani pozitívne nie je vždy pozitívne. Avšak človek sa nemá len trápiť, ba naopak. Keď prídu ťažké dni, o to viac by sa mal zameriavať na všetko, čo mu prináša radosť lebo presne tá radosť, smiech a láska je liek, ktorý možno hľadá.

Otvorte opatrne viečko a naberte si na konček pršteka kúsok lekvárového džemu. Ako lekvárový džem chutí? Má presne takú chuť, po ktorej vaše chuťovozmyslové poháriky túžia. Vychutnajte si ho plnými dúškami, najviac, ako to len je možné. Je tu pre vás. Dobrú chuť!

Lekvárový džem - obálka

  • Autor: Dávid Matuš
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 54 strán na vytlačenie (A4); 48 strán formátu A5; 7 v mini verzii; 8 normostrán
  • Čeština: Povidlový džem; English: Jam jam
  • Štítky: básne, veselé, sny, džem, radosť, výzvy, zo života do života, láska, humor

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Dávid MatušDávid Matuš píše, rozpráva aj dýcha pre inšpiráciu, úsmev a pre pozitívny pohľad na život. Často opakuje: úsmev, smiech, iskra v očiach a láska sú štyri najvzácnejšie koreniny žitia. Miluje čas strávený s blízkymi ale váži si čas, ktorý strávi aj s neznámymi ľuďmi. Napriek tomu si niekedy dopraje čas osamote niekde v prírode. Riadi sa mottom: nejde o to vyzerať normálne, ale cítiť sa šťastne.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Po prvej básni

↑ Na začiatok