Malá kniha homeopatie

Odborná literatúra - Životospráva

Popis a podrobnosti

Malá kniha homeopatie je zaujímavé čítanie o zaujímavom spôsobe neliečenia, nepomáhania a neskúmania zdravia človeka. Ponúka vysvetlenie pojmov a tiež ukážku názorov na homeopatiká a homeopatov. V prípade, že používate homeopatiká, alebo nad tým uvažujete, táto kniha je pre vás. Samozrejmou súčasťou je porovnanie účinkov a výsledkov používania a nepoužívania týchto látok, a to z pohľadu medicíny, ekonomiky a histórie.

Obálka knihy nezachytáva presný vzhľad homeopatických roztokov, a to predovšetkým pre fakt, že proces výroby homeopatík je oveľa rýchlejší ako na danom príklade. Všetky časti by tak mali byť farby vody, cukru alebo inej látky, ktorá sa v zmesi nachádza namiesto účinných látok.

Malá kniha homeopatie - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 5; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 20 strán na vytlačenie (A4); 34 strán formátu A5; 8 v mini verzii; 26 normostrán
  • Čeština: Malá kniha homeopatie; English: Small book of homeopathy
  • Štítky: homeopatia, zdravie, peniaze, podvod, vydieranie, riedenie, homeopatikum

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Životospráva na jednu normostranu Malá kniha sexuálnej výchovy Malá kniha zdravia