Papagáj Róza a jej denník

Beletria - Denník

Popis a podrobnosti

Vo svojich postrehoch zachytávam zážitky so svojou spolubývajúcou s ružovým perím. S bystrou, vtipnou a občas hysterickou samičkou papagája - kakadu ružový. Denník nie je iba o huncútstvach a výmysloch papagája Rózky, ale aj o postoji človeka k nemu. Presnejšie ako vytriezvieť z ilúzie o papagájoch, ktorí sú iba krotkí a v polohe meditujúceho sedia pokojne na stojane. Realita je častokrát iná. Knihu ilustroval Radovan Vincze.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Audio poznámky ku knihe od autora

Papagáj Róza a jej denník - obálka

  • Autor: Zuzana Balašovová Donátová
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Zuzana Balašovová Donátová, Radovan Vincze.
  • Dĺžka: 22 strán na vytlačenie (A4); 23 strán formátu A5; 6 v mini verzii; 12 normostrán
  • Čeština: Papoušek Róza a její deník; English: Parrot Róza and her diary
  • Štítky: papagáj, denník, príbeh, rozprávanie, beťárstvo, starostlivosť, láska, vtip

Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Zuzana Balašovová DonátováZuzana Balašovová Donátová píše svoje myšlienky, úvahy a postrehy zo života vo forme veršov a veršovaniek na sociálnych sieťach. Píše pre svoje okolie a priateľov, ktorí sú ochotní sa nad sebou zamyslieť. Vydala knižku „Za dverami liečebne“, z prostredia kde pôsobila ako socioterapeutka. V krátkych rozhovoroch zachytila realitu prežívania pacientov v ich ťažkých chvíľach života.