Pohrebná služba vlasti

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Ak by sa udelila Nobelova cena za Vojnu, vyhral by ju Vladimír Putin. Vyhlásil vojnu Ukrajine a ani ju nedokázal priamo pomenovať ako vojnu. Napriek tomu zničil svoju vlastnú vlasť ešte viac ako Ukrajinu. Rusko sa bude spamätávať ešte dlho po tom, čo agresor odíde do dôchodku. Pohrebná služba vlasti je tak veľmi trefný názov.

Mária Nováková napísala novú knihu priamo v časoch vojny a nezvyčajného utrpenia. Prihovára sa ľuďom prostredníctvom krátkych básní, a to nielen priamo o vojne, ale i o všetkom, čo dokáže zmeniť život k horšiemu. Na to stačí arogancia mocných, bezcitnosť ešte mocnejších a výplach mozgu od tých, ktorí s tým majú najviac skúseností.

Pohrebná služba vlasti - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Pavel Sekerák
  • Dĺžka: 15 strán na vytlačenie (A4); 26 strán formátu A5; 4 v mini verzii; 4 normostrany
  • Čeština: Pohřební služba vlasti; English: Homeland Funeral Service
  • Štítky: vojna, Ukrajina, Rusko, Putin, beznádej, smrť, utrpenie

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok