Posledný Marasken

Beletria - Fantasy

Popis a podrobnosti

Kontinent Karien je plný príbehov. Odohráva sa tu Prekliatie temných elfov, ako i príbehy Mesačná dýka či Požehnanie. Posledný Marasken rozpráva o jednotlivých rodoch a ich myšlienkach na vládu po tom, čo sa temní elfovia dostali do zabudnutia. Ľudské rody, sužované vojnami, morom a najrôznejšou nevraživosťou, chcú ovládať všetkých ostatných a idú na to najrôznejšími cestami.

Tri generácie po udalostiach Prekliatia temných elfov a štyri generácie pred Mesačnou dýkou sa odohráva príbeh, ktorý rozvíja lore celého kontinentu. Spoznajte svet z pohľadu Maraskenov, Lesienov, Miawenov a Laskerov. Začítajte sa do aliancii i čistej nenávisti, ktorú môže ešte viac skomplikovať bohyňa všetkého dobrého, ktorá aktuálne na nič dobré nemá ani pomyslenie.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Posledný Marasken - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 46 strán na vytlačenie (A4); 73 strán formátu A5; 17 v mini verzii; 50 normostrán
  • Čeština: Poslední Marasken; English: Last of the Marasken
  • Štítky: fantasy, scifi, dungeon, elf, človek, putovanie, boh, mágia, meč
Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Prekliatie temných elfov: Slová prvých bohov Prekliatie temných elfov: Sianov osud Prekliatie temných elfov: Spálené mosty Prekliatie temných elfov: Sen o domove Prekliatie temných elfov: Slepá dôvera Mesačná dýka