Prekliatie temných elfov: Sianov osud

Beletria - Fantasy

Popis a podrobnosti

Dobrodružný román z fantasy prostredia, ktorý je plný zrady a mágie. Prvý diel série Prekliatie temných elfov sa začína dlho po tom, čo sa temní elfy oddelili od svojich bratov, ktorí stále veria v harmóniu. Jaskyne a najrôznejšie podzemné priestory sú pre hrdý národ pohodlným, i keď jednoduchým domovom. Všetko sa zmení po tom, čo získajú možnosť zapojiť sa do konfliktu na povrchu. Ktorú stranu konfliktu medzi ľuďmi a elfmi si vyberú?

Sian, náčelníkov syn, je obdarený nezvyčajnou inteligenciou, ale nie je pripravený viesť ľud v prípade potreby. Národ temných elfov nie je mierumilovný, nie je mu cudzia deštruktívna mágia a nie je úplne jednotný. Varena, mladá čarodejníčka, je jeho opakom a zároveň je niekým, koho je potrebné mať na svojej strane čo najdlhšie. Kam ich osud dovedie? A ako ovplyvní život úplne všetkých na celom svete rozbitie jednej nádoby?

Sianov osud - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 86 strán na vytlačenie (A4); 128 strán formátu A5; 26 v mini verzii; 67 normostrán
  • Čeština: Prokletí temných elfů: Sianův osud; English: The Curse of the Dark Elves: Sian's destiny
  • Štítky: fantasy, scifi, dungeon, elf, človek, putovanie, boh, mágia, meč, vojna

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Prekliatie temných elfov: Slová prvých bohov Prekliatie temných elfov: Sianov osud Prekliatie temných elfov: Spálené mosty Prekliatie temných elfov: Sen o domove