Prekliatie temných elfov: Sianov osud

Beletria - Fantasy

Popis a podrobnosti

Dobrodružný román z fantasy prostredia, ktorý je plný zrady a mágie. Prvý diel série Prekliatie temných elfov sa začína dlho po tom, čo sa temní elfovia oddelili od svojich bratov, ktorí stále veria v harmóniu. Jaskyne a najrôznejšie podzemné priestory sú pre hrdý národ pohodlným, i keď jednoduchým domovom. Všetko sa zmení po tom, čo získajú možnosť zapojiť sa do konfliktu na povrchu. Ktorú stranu konfliktu medzi ľuďmi a elfmi si vyberú?

Národ temných elfov nie je mierumilovný. Poznajú tajomnú deštruktívnu mágiu a aj keď nie sú jednotní, pre iných sú značnou hrozbou. Sian, náčelníkov syn, je obdarený nezvyčajnou inteligenciou, ale zatiaľ nemá žiadne reálne skúsenosti. Mladá černokňažníčka Varena je jeho opakom a rozhodne nepatrí medzi tých, ktorých sa oplatí provokovať. Kam ich osud dovedie? A ako ovplyvní život úplne všetkých na celom svete rozbitie jednej nádoby?

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Audio poznámky ku knihe od autora

Prekliatie temných elfov: Sianov osud - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 87 strán na vytlačenie (A4); 125 strán formátu A5; 30 v mini verzii; 67 normostrán
  • Čeština: Prokletí temných elfů: Sianův osud; English: The Curse of the Dark Elves: Sian's destiny
  • Štítky: fantasy, scifi, dungeon, elf, človek, putovanie, boh, mágia, meč, vojna
Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Prekliatie temných elfov: Slová prvých bohov Prekliatie temných elfov: Spálené mosty Prekliatie temných elfov: Sen o domove Prekliatie temných elfov: Slepá dôvera Mesačná dýka Požehnanie