Prezident Marsu

Odborné - kreatívne písanie

Popis a podrobnosti

Prezident Marsu je zbierka krátkych prejavov, ktoré by mohol kandidát predniesť na tejto Červenej planéte. Je to malá odpoveď na to, že množstvo ľudí sa nezaujíma o politiku a celkovo vládnutie na Slovensku a v Česku. Kto by sa však pustil do zmesi politiky a astronómie? A kto by mohol alebo chcel byť prezident Marsu? Príspevky sú veselé i vážne, plné zodpovednosti, ale i irónie či vyslovenej satiry.

Zadanie je veľmi jednoduché: Na Marse bude voľba prezidenta. Kandiduješ ty a pouličný predajca zábavnej pyrotechniky. Aký bude tvoj prejav?

Audio poznámky ku knihe od autora

Prezident Marsu - obálka

  • Autor: Komunita Greenie knižnice (Stanislav Hoferek, Mária Nováková, Peter Štec, Ladislav Mrena, Broňa Zelená a ďalší)
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Evka Kara Pifková
  • Dĺžka: 71 strán na vytlačenie (A4); 124 strán formátu A5; 19 v mini verzii; 42 normostrán
  • Čeština: Prezident Marsu; English: President of the Mars
  • Štítky: kreativita, vesmír, mars, prezident, politika, prejav
Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

KomunitaKomunita Greenie knižnice, ktorú "režíruje" Stanislav Hoferek, vytvorila niekoľko krátkych diel, určených ako ukážka zaujímavého písania či kreatívna dielňa. Úplná voľnosť, ako i výber ľudí pomáhajú vytvoriť knihy, kde je každá strana iná, s inými nápadmi, názormi či humorom. Všetko od poézie cez vtipné úvahy po teologické myšlienky si nájde svoje miesto.

↑ Na začiatok