Retiazka

Beletria - poviedka

Popis a podrobnosti

Ak náhodou stretnete niekde dievča ako je Peťa a nebudete ľahostajní, potom napísanie tejto poviedky malo zmysel. Hlbší zmysel. Deje sa toho okolo nás veľa, veľakrát si nevšimneme volanie o pomoc, hoci by sme mohli.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Retiazka - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák a Lidka Žáková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Pavel Sekerák
  • Dĺžka: 25 strán na vytlačenie (A4); 39 strán formátu A5; 9 v mini verzii; 25 normostrán
  • Čeština: Řetízek; English: Chain
  • Štítky: násilie, domáce násilie, pomoc, nádej

Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Lidka ŽákováLidka Žáková je psychologička a nevie sa tejto svojej časti už zbaviť. Písať začala pred rokmi, konkrétne básne. Opatruje 4 ceny a ani nevie, ako sa k nim dostala. Okrem písania spieva a hrá. Jej pesničky malo odvahu pustiť rádio Fm. Nájdete ich na Youtube.