Sen o dobe kamennej

Beletria - fantasy poviedka o snoch

Popis a podrobnosti

Výprava do doby kamennej v epickom sne? Prečo nie? Do toho úvahy o budúcnosti a minulosti, Malá sladkovodná víla a samozrejme osada, ktorú si chcú rozdeliť naši dávni predkovia medzi sebou. Ako s tým súvisí viera plná ropúch, Milionár či Piati proti piatim v malej osade, kde bojujú ľudia proti naukladaným kameňom? A kto vyhrá pravekú súťaž Miss vrátane talentového zápasu v zbieraní čučoriedok na čas?

Sen o dobe kamennej je štvrtý diel série. Aj tu je dej rozdelený na kapitoly. Tých je síce trochu viac, ale stále obsahujú presne jednu normostranu, takže sa dajú veľmi rýchlo prečítať a pochopiť. Kompletná kniha má spolu presne 30 000 znakov.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Audio poznámky ku knihe od autora

Sen o dobe kamennej - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 18 strán na vytlačenie (A4); 19 strán formátu A5; 9 v mini verzii; 17 normostrán
  • Čeština: Sen o době kamenné; English: Dream of stone age
  • Štítky: sen, úloha, cesta, dobrodružstvo, misia, kreativita, fantázia

Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Sen Sen o zmiešanom tovare Sen o armáde bláznov