Silveria I

Nenaplnené proroctvo

Beletria - scifi a fantasy

Popis a podrobnosti

Úvodný diel trilógie Silveria ponára čitateľa do vôd sveta, ktorý vznikol v podstate náhodou. Čo by bolo, keby... otvára sa svet rozdelený studenou vojnou a dlhotrvajúcim nepriateľstvom, spoznávaný Filipom. Bežným človekom z moderného sveta, ktorý Silveriu stvoril a svojim príchodom ešte viac zamotal. Celý dej knihy sa odohráva v jeho predstavách. V realite leží v kóme, ale v jeho snoch bojuje o prežitie a ukazuje jeden skrytý talent za druhým.

Miesto plné humoru, recesie a irónie, ale aj veľkej odvahy, logického myslenia a neskrotnej túžby žiť. Podarí sa mu naplniť proroctvo, ktoré považuje za hlúpe a neoriginálne? Prejde cez rozum schizofrenického anjelovi a podarí sa mu prekaziť plány mocných démonov? Príbeh písaný v prvej osobe nie je vhodný pre tých, ktorým chýba fantázia a nemajú radi scifi, fantasy a zamyslenia.

Silveria I: Nenaplnené proroctvo: Rovní a ešte rovnejší - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 101 strán na vytlačenie (A4); 145 strán formátu A5; 70 v mini verzii; 157 normostrán
  • Čeština: Silveria I: Nenaplněné proroctví; English: Silveria I: The unfilled prophecy
  • Štítky: scifi, fantasy, román, dobrodružstvo, irónia, politika, humor

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Vodná planéta I: Rovní a ešte rovnejší

↑ Na začiatok