Srdce z papiera

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

V tejto chatrnej knižôčke Vám autor ponúka seba. Kúsok seba na papieri. Kúsok srdca na papieri. Troška jeho duše. Básne zachytávajú rôzne obdobia života človeka, ktorý čelí svetu, láske a predovšetkým sám sebe.

Srdce z papiera je prvotina mladého autora, ktorý sa narozdiel od mnohých vrstovníkov dal na literatúru a krásnu cestu zachytávania sveta a myšlienok v metaforách. V knihe sú básne na všedný deň a dá sa v nich nájsť láska, zmierenie či pokoj, ktorý je v týchto časoch mimoriadne cenný a potrebný.

Srdce z papiera - obálka

  • Autor: Marián Piskor
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 41 strán na vytlačenie; 7 v mini verzii; 10 normostrán
  • Čeština: Srdce z papíru; English: Paper heart
  • Štítky: myšlienka, láska, život, literatúra, spoločnosť, reflexívna lyrika, voľnosť, túžba

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Marián PiskorMarián Piskor je obyčajný chalan, ktorému sa zapáčila poézia a literatúra vo všeobecnosti. Má rád hudbu. Sám hrá na niekoľkých hudobných nástrojoch. V srdci má špeciálne miesto organ, na ktorom začal hrať. Venuje sa deťom a táto práca ho napĺňa, i keď ju nerobí na plný úväzok. V živote stále hľadá cesty nielen pre seba, ale aj pre iných.