Stand up po sediačky

Beletria - stand up

Popis a podrobnosti

Sandra, komička s telesným postihnutím, sa v svojej druhej knihe zamýšľa nad životom a nad všetkým, čo stretáva. Jej stand up komediálne výstupy vás nezdvihnú zo stoličky a neobsahujú vulgarizmy, ale spríjemnia deň, čakanie na autobus či dodajú trochu inšpirácie do úplne bežných dní.

Jemná satira spoločnosti a netypické riešenia akosi nemôžu chýbať v knihe, ktorú napísal chlap. A rozhodne nie je núdza o diskusie o partnerských vzťahoch, ktoré sú iné ako na najrôznejších stránkach pre ženy. Knižka je veľmi krátka, ale má byť tak jednoduchá, ako i užitočná. Ak by ste pri nejakej príležitosti mali napísať nejaký krátky prejav, možno vám pomôže. Stačí sa len zamyslieť, všímať si všetko krásne i všetko to, čo je úplne zle a treba si z toho urobiť srandu/Sandru.

Stand up po sediačky - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: McKinsey
  • Dĺžka: 22 strán na vytlačenie (A4); 32 strán formátu A5; 8 v mini verzii; 27 normostrán
  • Čeština: Stand up během sezení; English: Stand up while sitting
  • Štítky: stand up, komédia, postihnutie
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Mama hľadá ženu