Životospráva na jednu normostranu

Recepty a životospráva - Životospráva

Popis a podrobnosti

Toto je mimoriadne krátka a jednoduchá príručka, ktorá sa snaží dať maximum informácii na jednu jedinú normostranu, čiže 1800 znakov. Skvelý spôsob, ako dať pár múdrych myšlienok komukoľvek, kto nechce žiadne dlhé a komplikované čítanie. Krátka príručka tyká a vysvetľuje úplne polopate. Všetky tieto myšlienky si môžete dať napríklad na chladničku a ak sa nimi budete riadiť, budete sa cítiť lepšie. Pokojne môžete odškrtávať, čo sa vám už podarilo splniť a dostať do pamäte.

A čo je to najdôležitejšie v životospráve? Nenaháňať sa za kilogramami, BMI hodnotami a centimetrami, ale jednoducho sa cítiť dobre a vybehnúť na piate poschodie bez toho, aby vám niekto volal záchranku.

Audio poznámky ku knihe od autora

Životospráva na jednu normostranu - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 3 strany na vytlačenie (A4); 5 strán formátu A5; 1 v mini verzii; 1 normostrana
  • Čeština: Životospráva na jednu normostranu; English: One standard page about healthy lifestyle
  • Štítky: životospráva, kuchyňa, varenie, pohyb, zdravie, príručka, prehľad, normostrana, chladnička

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Audiokniha

Audiokniha (klasická kvalita, 1,9MB)

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.