Ak práve ak...

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Čo by sa stalo, keby… keby sme si nekládli takéto otázky? Pravdepodobne by sme tu už neboli a nikdy by sme sa nenaučili udržať oheň. Nemali by sme písmo či koleso a vlastne by sme neboli schopní uloviť ani myš, nie to ešte mamuta. Otázky nás vedú dopredu. Ale akým smerom? A je zlé pýtať sa viac, ako je v norme? Ak je v móde A, malo by byť zakázané B? Budeme rebelovať v svojom živote, alebo život vlastne nie je náš?

Niekedy treba na svoj vnútorný svet inú optiku, ako na ten vonkajší. Básne Márie Novákovej sú aj v tejto zbierke epické, nesúce hlbšie posolstvo. O spoločnosti i o jednotlivcoch, ktorí ju dotvárajú a pretvarujú. Kam kráčame? A čo všetko s nami urobí nenávisť, samota či trend nerozmýšľať a čakať na ďalší, rovnaký deň?

Ak práve ak... - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 21 strán na vytlačenie; 5 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Jestli...; English: If...
  • Štítky: Dôvera, láska, spoločnosť, smútok, sloboda, viera, poézia pre ženy, epická lyrika

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok