Ako si vybrať elektrospotrebič?

Odborná literatúra - Tovaroznalectvo

Popis a podrobnosti

Pokazila sa práčka? Výborne! Televízor funguje už len ako rádio? To znie dobre! Vysávač nevysáva, ale krásne sa z neho dymí? Notebook sa zapne na desiaty pokus a vy po piatich pokusoch prichádzate o nervy? Ste na správnom mieste. Táto kniha skúsi poradiť s výberom nových spotrebičov.

Nejde pritom o publikáciu plnú čísiel, grafov a výrazov, ktorým bežný človek nerozumie. Úlohou je predstaviť možnosti s rozličnými výhodami a nevýhodami, pričom rozhodnutie je na Vás. V niektorých obchodoch narazíte na človeka, ktorý Vám poskytne základné alebo rozšírené informácie, ale ak nie… tak si môžete tento text pokojne vytlačiť. Kniha je zároveň vhodná i pre predajcov, ktorí chcú, aby sa ich zákazníci vracali a aby boli spokojní. Zároveň je to dobrý materiál pre nových predajcov, ktorí sa chcú dostať do obrazu a dobre poradiť zákazníkom i svojim priateľom.

Audio poznámky ku knihe od autora

Ako si vybrať elektrospotrebič? - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 14 strán na vytlačenie (A4); 14 strán formátu A5; 8 v mini verzii; 15 normostrán
  • Čeština: Jak si vybrat elektrospotrebič?; English: How to choose electronic devices?
  • Štítky: spotrebič, elektro, výber, predaj, kúpa, predajca, domácnosť

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Alternatívna história