Bar u jednej atmosféry

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Vitajte v časopriestore, kde je všetko inak, než to ktokoľvek, aspoň trošku normálny, očakáva. Divná pézia pre divných ľudí v divnej obálke. Výskum starobabylonských vedcov tvrdí, že internet je najväčší zdroj poznatkov, a preto nie je potrebné myslieť a mať názor. Nechýba otvorená satira a nereálny pohľad na realitu je niekedy najbližšie k realite.

Bar u jednej atmosféry je miestom, kde prepijete výplatu a čelíte tlaku okolia. Newtony na metri štvorcovom a atmosféra skazenej spoločnosti. Tlak ľudí, ktorí chcú niečo zmeniť, na ľudí, ktorí nechcú zmeniť vôbec nič. Pokračovanie zbierok Kompromis, Koncentrovaný Brainfuck a Trolejbus v strede púšte sa pýta jednoduchú otázku – keď nie my, tak kto? A čo si za to vypýta? Je dôležité veriť v zázraky, alebo nechať tých, ktorí v ne veria, aby sa ukameňovali navzájom? Táto zbierka je zložitá a sporná. Pre protivných ľudí je plná protivných básní, ktoré v skutočnosti nie sú básňami.

Autorka obálky: Kristína Physic

Bar u jednej atmosféry - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 31 strán na vytlačenie (A4); 32 strán formátu A5; 6 v mini verzii; 7 normostrany
  • Čeština: Bar u jedné atmosféry; English: One Atmosphere's Bar
  • Štítky: humor, sarkazmus, absurdita

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Poézia Stanislava Hofereka

↑ Na začiatok