Básne zo sladkárne

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Kniha je voľným pokračovaním knihy Sladkáreň Báseň a je inšpirovaná životom vo všetkých jeho farbách a odtieňoch. Zážitky prežité i vysnené, city hlboké aj spálené. Tak ako sladká voda riek splynie v moriach so slanou, tak aj emócie v našich životoch sa prelievajú a vytvárajú obraz, ktorý si každý z nás maľuje na plátno života. Básne zo Sladkárne Vám ponúknu sladký život, no tak ako občas aj čokoláda býva horká, slaná alebo pikantná, tak aj poézia prináša rôzne chute i emócie a to nielen pri káve.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Básne zo sladkárne - obálka

  • Autor: Igor Novák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: FotoCirbes
  • Čeština: Básně ze sladkárny; English: Poems from candy shop
  • Štítky: city, emócie, postrehy, poézia
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
73 93 14 9 19

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Pevná väzba a ebook formáty ePub, Mobi a PDF. Vydáva vydavateľstvo Elist.

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Igor NovákIgor Novák sa narodil v Lučenci. Od detstva ho zaujímalo písanie, dejiny a bojové umenia. Po ukončení gymnázia Trebišovská so zameraním na nemecký jazyk, krátky čas pobudol na TUKE, no jeho nespútaná duša ho odviala do sveta a vo svojom svete lieta doteraz.

Poézia Igora Nováka

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: