Desiati v jedenástke

Odborné - kreatívne písanie

Popis a podrobnosti

Zúčastnili ste sa niekedy literárneho workshopu? A viete, čo to je? Literárny workshop by sa dal opísať ako rýchlokurz tvorivého písania, ktorý plní hneď tri krásne funkcie. Upevní alebo vytvorí nové priateľstvá, zaručene zabaví a čo je hlavné, posmelí v písaní. Jeden takýto workshop sa udial aj v Bratislave ako sprievodný program čítačky troch autorov. Ako zorganizovať workshop? Ako sa naň pripraviť, alebo čo si zobrať so sebou? A hlavne, aké diela môžu vzniknúť?

Táto kniha prináša všetky diela, ktoré sa podarilo napísať spisovateľom, ako i úplným amatérom. Vychutnajte si vtipné príbehy, pri ktorých budete žasnúť a priať si pokračovanie. Prečítajte si krátke, tvorivé diela, ako i zaujímavé úvahy na skutočne akúkoľvek tému. A pripravte sa, že v každom príbehu môže byť aj niečo z vás.

Desiati v jedenástke - obálka

  • Autor: Komunita Greenie knižnice (Diana Čechovičová, Stanislav Hoferek a ďalší)
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 17 strán na vytlačenie (A4); 20 strán formátu A5; 6 v mini verzii; 10 normostrán
  • Čeština: Deset na jedenástce; English: Ten in eleven
  • Štítky: poviedky, workshop, antológia, zbierka

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

KomunitaKomunita Greenie knižnice, ktorú "režíruje" Stanislav Hoferek, vytvorila niekoľko krátkych diel, určených ako ukážka zaujímavého písania či kreatívna dielňa. Úplná voľnosť, ako i výber ľudí pomáhajú vytvoriť knihy, kde je každá strana iná, s inými nápadmi, názormi či humorom. Všetko od poézie cez vtipné úvahy po teologické myšlienky si nájde svoje miesto.

Podobné alebo súvisiace knihy:

10 slov a osudov 15 slov a osudov Poviedky z iných svetov

↑ Na začiatok