Donebavolajúce peklo

Poézia

Popis a podrobnosti

Žijeme v dobe, kde klamstvo je základ a je potrebné ublížiť iným skôr, ako to urobia ostatní. Sú z toho totiž cenné politické body. Žiadna báseň to nezmení a mnohé diela si neprečítajú tí, pre koho sú určené. Ostáva dúfať, že Pandorina skrinka má v sebe nádej. Je zvláštne, ako veľa nenávisti, podlosti a všetkého zlého sa do nej dostalo. Ľudstvo vie byť rozmanite krásne, ale niekedy vládnu peciam i veciam tí, ktorí sa dostali z pekla asi len veľmi zvláštnou náhodou.

Audio poznámky ku knihe

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Donebavolajúce peklo - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Mária Nováková
  • Čeština: Donebevolající peklo; English: Hell calling to heaven
  • Štítky: sloboda, vojna, Putin, politika, nenávisť, utrpenie
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
17 28 6 2 4

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok