Egészséges életmód egyetlen normál oldalon

Recepty a životospráva - Životospráva

Popis a podrobnosti

Ez egy rendkívül rövid és egyszerű útmutató, amely a lehető legtöbb információt próbálja átadni egyetlen normál oldalra, azaz 1800 karakterre. Nagyszerű módja annak, hogy néhány bölcs gondolatot adj bárkinek, aki nem akar hosszú és bonyolult olvasmányokkal foglalkozni. Ez az útmutató egyszerű és közérthető módon mutatja be és magyarázza el az összes gondolatot. Ezeket a gondolatokat például a hűtőszekrényre is teheted, és ha követed őket, jobban fogod érezni magad. Nyugodtan pipálhatsz ki mindent, amit már teljesítettél és megjegyezhetsz.

Mi a legfontosabb az egészséges életmódban? Nem a kilogrammok, a testtömegindex és a centiméterek üldözése, hanem egyszerűen jól érezni magad és felmenni az ötödik emeletre anélkül, hogy valaki mentőt hívna érted.

Fordította: Andel Bernadett

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Egészséges életmód egyetlen normál oldalon - obálka

  • Szerző: Stanislav Hoferek
  • Kiadás: 1; Licenc CC-BY-NC-ND;
  • Borító szerzője: Stanislav Hoferek
  • Hossz: 3 strany na vytlačenie (A4); 5 strán formátu A5; 1 v mini verzii; 1 normostrana
  • Slovenčina: Životospráva na jednu normostranu; English: One standard page about healthy lifestyle
  • kulcsszavakat: életmód, konyha, főzés, mozgás, egészség, útmutató, áttekintés, oldal, hűtőszekrény

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

 

Podobné knihy: