Jednoduchosť

Poézia

Popis a podrobnosti

Zovšeobecnená jednoduchosť. Jednoduchosť tvorby, či jednoduchosť v ľuďoch. Zvláštne, ako môže mať jedno slovo rôzne významy. Aké relatívne je všetko, čo si ním človek interpretuje. Ako sa líši jeho citové zafarbenie v závislosti od kontextu. Ako môže byť pozitívnou i negatívnou vlastnosťou zároveň. Vraví sa, že v jednoduchosti je krása. Či ju nájdete i v tejto zbierke, však nechám na Vás.

Ďakujem každému, kto sa rozhodne venovať jej aspoň odrobinku svojho času a ešte viac všetkým, ktorí ju zhltnú jedným duchom… pardon… dychom.

Zostáva mi len dúfať, že si v nej jednoducho nájdete to svoje.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Jednoduchosť - obálka

  • Autor: Barbora Galbavá
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Barbora Galbavá
  • Čeština: Jednoduchost; English: Simplicity
  • Štítky: Ľudia, ľudskosť, vlastnosti, jednoduchosť, intuícia, inštinkt, ľahkosť, pud, spoločnosť, ľudová tvorba
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
35 43 6 15 7

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Barbora GalbaváBarbora Galbavá je milovníčka literatúry, prírody a kreatívnych činností. Miluje hudbu, pokúšala sa i o tvorbu textov piesní, lepšie jej však ide básnenie. Píše zhruba od svojich siedmich rokov, kedy si čmárala do svojich prvých denníkov. Väčšinou šlo o udalosti dňa, ako to už pri denníkoch chodí, prípadne úvahy o povahe jednotlivca i spoločnosti, či teatrálne výlevy.

Poézia Barbory Galbavej

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: