Kniška o životosprávje na jednu normostranu

Recepty a životospráva - Životospráva

Popis a podrobnosti

Toto je mimorádne krátká príručka, kerá sa snaží dat maximum informácií na jednu normostranu, takže 1800 znakú. Skvjelí spúsob jak dat pár múdrich mišlenek kemukolvek, gdo nechce žádné dlúhé a komplikované čítaní. Krátká príručka visvjetluje úplne polopate. Všecki títo mišlenky si možete dat napríklad na ledničku, a ket sa nima budete rídit, budete sa cítit lepší. Klidne si to možete odškrkávat, co sa vám uš podarilo splnit a dostat do pamjeti.

A co je najdúležitejší v životosprávje? Naháňat sa za kilama, BMI hodnotama, centrimetrama, ale jednoducho sa cítit dobre vibjehnút na páté poschodí bez/bes teho, abi vám negdo volal záchranku.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Kniška o životosprávje na jednu normostranu - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydání: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 3 strany na vytlačenie (A4); 5 strán formátu A5; 1 v mini verzii; 1 normostrana
  • Čeština: Životospráva na jednu normostranu ; English: One standard page about healthy lifestyle
  • Štítky: Životospráva, Kuchyňa, Varení, Pohyb, Zdraví, Príručka, Prehled, Normostrana, Lednička

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

 

Podobné knihy: