Koncentrovaný brainfuck

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Všetko je stále lepšie a lepšie. Alebo nie? Na rozdiel od vesmíru, ktorý podľa nových meraní má svoje hranice, je ľudská hlúposť naozaj neobmedzená. Koncentrovaný brainfuck v niektorých hlavách je o to silnejší, čím viac sme ochotní veriť niečomu divnému. Hoci i bez dôkazov.

Koncentrovaný Brainfuck je netypická zbierka básničiek a krátkych nerýmovaných úvah, zasadených do aktuálneho diania. Sarkazmus a politicky nekorektný humor nemôžu chýbať, podobne ako svojský pohľad na rusofilov, Hitler&Tiso fanklub a podobných. V zbierke je tiež pohľad na pravdu, ktorá sa dá krásne idealizovať, podobne ako všetko ostatné. Mnohé básne dávajú logiku až po opakovanom čítaní, a aj to len pre tých, ktorí sú ochotní rozmýšľať a hľadať medzi riadkami.

Koncentrovaný brainfuck - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 30 strán na vytlačenie (A4); 7 v mini verzii; 10 normostrán
  • Čeština: Koncentrovaný brainfuck; English: Concentrated brainfuck
  • Štítky: poézia, úvaha, svet, spoločnosť, výmývanie mozgov, fašizmus, nacizmus, chaos

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Poézia Stanislava Hofereka