Limonády z čerstvých bylín

Recepty a kuchárske knihy - Recepty

Popis a podrobnosti

Aké je to príjemné len tak ísť lúkou či lesom, odtrhnúť si niečo chutné a čerstvé to hneď zjesť. To človek okamžite cíti slobodu a súznenie so životom. Už ste si niekedy privoňali k čerstvej žihľave? Nádherne vonia, zeleno a medovo. Veľa rokov si z nej doma každú jar robievame mixovanú limonádu na očistu tela. Vždy sme si hovorili, že takto chutí lúka..zeleno. To ma priviedlo k túžbe zažiť čerstvosť aj iných bylín. Tak ako postupne rástli som z nich tvorila limonády a objavila som úplne iný tip chutí, než ako sme komerčne zvyknutí. Okrem svojich liečivých účinkov v takej limonáde nám byliny dajú aj vlákninu a chlorofyl a tie sú pre naše zdravie a vitalitu veľmi potrebné.

V tejto knihe je 15 receptov na bylinkové limonády. Väčšina z nich sú známe a môžete ich vidieť na fotografiách. Ak ale nie ste skúsení bylinkári, odporúčam zbierať len tie, ktoré bezpečne poznáte alebo si ich overíte v atlasoch bylín.

Limonády z čerstvých bylín - obálka

  • Autor: Magdaléna Orolinová
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 18 strán na vytlačenie (A4); 34 strán formátu A5; 8 v mini verzii; 9 normostrán
  • Čeština: Limonády z čerstvých bylin; English: Lemonades from fresh herbs
  • Štítky: Limonáda, byliny, recepty, tvorivosť, zdravie, vitalita, vitamíny, liečivé účinky

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.