Medveď z Ivánky

Poézia

Popis a podrobnosti

Básne i próza sa najľahšie píšu vtedy, ak autor môže čerpať zo svojich skúseností, z príbehov zažitých, videných a počutých. Nie všetky príbehy a situácie sú príjemné, ale taký je život. Knihu tvorí pestrá zmes žánrov pre viacero cieľových skupín, to všetko na malej ploche.

Špeciálne poďakovanie patrí Stanislavovi Hoferekovi za korektúru v angličtine.

Na obálke nájdete zvláštny meteorologický úkaz, ktorý sa autorovi podarilo pohotovo odfotiť v jeden letný podvečer roku v 2020. Zaujímavo formované oblaky sa práve vtedy presúvali nad oblasťou medzi Ivánkou Pri Dunaji, bratislavským letiskom a Vrakuňou.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Medveď z Ivánky - obálka

  • Autor: Ivan Nosál
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Ivan Nosál
  • Čeština: Medvěd z Ivánky; English: Bear from Ivánka
  • Štítky: poézia, očarenie, láska, deti, risk, zrada, zabíjanie
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
29 36 10 3 7

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Ivan NosálIvan Nosál je hráčom scrabble a má rád hudbu. Občas pre radosť napíše zopár veršov. Aj keď mnohé verše radostne nevyznievajú. Ako hovorí klasik, všetko zlé je na niečo dobré.

V nedeľu nadránom

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: