Miluj ma viac

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Nečítate prvotinu. Tieto básne zreli a prešli selekciou. Tie povestné prvé literárne pokusy ostali v školských laviciach mojej poézie. Debutová zbierka ešte prechádza z rúk korektora rukami ilustrátora a anotátora. A pretože prvá je len jedna, je táto akási nultá - generálka. Sú to básne, ktorými som znovu objavovala poéziu po rokoch mlčania, doplnené aj novšími, inak orientovanými.

Môj múz - mužský proťajšok múzy, sa rozhodol ostať v anonymite. Neunikne však mojej vďačnosti, že rozozvučal vo mne tóny lýry. Takisto aj primátorovi Revúcej Júliusovi Buchtovi patrí moje srdečné ďakujem za to, že ma podporoval v časoch mojich literárnych začiatkov.

Miluj ma viac - obálka

  • Autor: Renáta Montmartre Bogdáni
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 61 strán na vytlačenie (A4); 57 strán formátu A5; 19 v mini verzii; 11 normostrán
  • Čeština: Miluj mě víc; English: Love me more
  • Štítky: láska, vášeň, sklamanie, citové ochladnutie

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Renáta Montmartre BogdániRenáta Montmartre Bogdáni vyštudovala management na Žilinskej Univerzite. Je zakladajúcou členkou Gemerskej pobočky OZ Pars Artem. Autorka píše poéziu, prózu aj recenzie na diela našich súčasníkov. Päť rokov pôsobila ako regionálna redaktorka, čo sa odzrkadľuje aj na jej štýle. Okrem literárnej tvorby sa venuje podpore kultúry v regióne, organizuje literárne stretnutia, výstavy.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Véres szilánkok Neverte básnikom

↑ Na začiatok