Minibásne

Poézia

Popis a podrobnosti

Minibásne majú dva odlišné významy. Ide nielen o krátke básne počtom znakov a veršov, ale zároveň ide o osobnejšie básne, z malého súkromného vesmíru. Láska, sklamanie a rozličné túžby sú zastúpené s narastajúcou intenzitou.

Minibásne nie sú o politike, spoločnosti či o tom, čo trápi ľudstvo. Sú o človeku, ktorý má svoje snahy – a tiež svoje vlastné, osobné zlyhania.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Minibásne - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Mária Nováková
  • Čeština: Minibásně; English: Minipoetry
  • Štítky: osobná lyrika, poézia, vzťahy, trápenie, láska, opovrhnutie, nie, samota
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
30 32 7 2 4

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: