Mordor na smotane

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Čo je normálne? Čo je divné? Kde sú hranice medzi týmito dvomi odlišnými svetmi? A kde ktorá časť začína a končí? Zbierka básní je určená pre všetkých, ktorí nestoja na pevných základoch 24 hodín denne. Logicky by človek čakal na jabloni jablká, ale čo ak sa niečo skutočne zmení? A čo ak začne jabloň poletovať a prekoná maximálnu povolenú rýchlosť v potápaní v láve?

Mordor na smotane je unikátnou ukážkou fórov, slovných hračiek a predovšetkým nefalšovanej kreativity. Ak môže byť voda na Marse, prečo by nemohla byť nepríjemná oblasť zo sveta Pána prsteňov na smotane? A čo ak má Sauron intoleranciu na laktózu? A ak vznikol Mordor pred dávnymi rokmi, tak to znamená, že smotana je už dávno po záruke? Tieto básne, alebo skôr básňoúvahy, však nie sú len veselé. Niekedy odhaľujú aj depresívne myšlienky a snažia sa dostať do hlavy. Dať výber medzi dobrom a zlom – a medzi normálnym a divným.

Mordor na smotane - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 31 strán na vytlačenie (A4); 32 strán formátu A5; 4 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Mordor na smetaně; English: Mordor on cream
  • Štítky: kreativita, tvorivosť, fantázia, humor, satira, spoločnosť, odvaha

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Poézia Stanislava Hofereka

↑ Na začiatok