Nespi na rannej porade

Hry a herná literatúra - Hra pre viac hráčov

Popis a podrobnosti

Ak ste niekedy pracovali v obchode, pravdepodobne ste sa stretli s tým, že ráno musí byť porada. Priestor pre informácie o novinkách, špeciálnych akciách a o chybách, ktorým treba predchádzať. Úlohou dobrej porady je tiež prebudiť tých, ktorí by sa najradšej ešte len obracali na druhý bok v svojej posteli. Pre nich, i pre všetky ranné vtáčatá, ktoré chcú precvičiť svoje reflexy, je určená táto jednoduchá knižka.

Spájanie správnych odpovedí, hľadanie logickej postupnosti alebo čokoľvek, v čom môžete byť lepší ako ostatní. Úlohou je zabaviť sa a zapnúť mozog na čokoľvek, čo bude v tento deň potrebné. Kto ako prvý správne pospája najlepšie súvisiace termíny, vyhráva.

Audio poznámky ku knihe od autora

Nespi na rannej porade - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 11 strán na vytlačenie (A4); 20 strán formátu A5; 6 v mini verzii; 3 normostrany
  • Čeština: Nespi na ranní poradě; English: Don't sleep in the morning briefing
  • porada, humor, smiech, nabudenie, budíček, logika, logické úlohy

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Einsteinove hádanky