Neverím

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Celý náš život je o páskach. Pracujeme, niekedy i drieme na to, aby nás tá výplatná aspoň trochu potešila. A keď chcem za niečo bojovať, tak si dáme pásky či pásiky. Ešte sa ani nestihneme zamyslieť nad sebou a nad tými druhými, a už sme v prvej línií. S páskou cez oči ideme vpred a svoje konanie podkladáme históriou, ktorú nepoznáme.

Výsledok? Nenávidíme, lebo sa nám nechce milovať. Netolerujeme, lebo sa nám nechce spoznávať. Nenapredujeme, lebo tí, ktorí sa potkli pred nami, sú naši vysnení záchrancovia a my ich nemáme čo prekonávať.

Neverím - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 18 strán na vytlačenie; 4 v mini verzii; 5 normostrán
  • Čeština: Nevěřím; English: I don't believe
  • Štítky: Dôvera, láska, spoločnosť, smútok, sloboda, viera, poézia pre ženy, epická lyrika

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok