Neverte básnikom

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

V tejto zbierke sa čitateľovi predostrie prierez môjho sveta. Nájde tu básne aj punkové texty piesní. Je to vlastne akási esencia od začiatkov mojej tvorby až po súčasnosť. Je v nej odkaz na moju milovanú záhradu, na lásky a sklamania z nej, na depresie a nočné mory, čo ma kvária a aj na mnou už notoricky omieľanú problematiku závislostí, ktorá robí z ľudí nesvojprávne bábky.

Neverte básnikom - obálka

  • Autor: Renáta Montmartre Bogdáni
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 36 strán na vytlačenie (A4); 48 strán formátu A5; 10 v mini verzii; 8 normostrán
  • Čeština: Nevěřte básnikům; English: Dont trust the poet
  • Štítky: láska, vášeň, sklamanie, citové ochladnutie

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Renáta Montmartre BogdániRenáta Montmartre Bogdáni vyštudovala management na Žilinskej Univerzite. Je zakladajúcou členkou Gemerskej pobočky OZ Pars Artem. Autorka píše poéziu, prózu aj recenzie na diela našich súčasníkov. Päť rokov pôsobila ako regionálna redaktorka, čo sa odzrkadľuje aj na jej štýle. Okrem literárnej tvorby sa venuje podpore kultúry v regióne, organizuje literárne stretnutia, výstavy.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Véres szilánkok Miluj ma viac

↑ Na začiatok