Nezaradený

Poézia

Popis a podrobnosti

Prečo Nezaradený? Nuž, má to dva dôvody. Prvým je pretrvávajúci vnútorný boj autora o miesto v súčasnej takpovediac nezdravej spoločnosti. Tým druhým dôvodom je skutočnosť, že sa jedná o zbierku básní, ktoré boli voľne roztrúsené kadetade v počítači. Niektoré z nich sú úplne nové, napísané dnes. Niektoré majú aj viac než dvadsať rokov. Niektoré sú napísané v češtine. A aby to bolo ešte zaujímavejšie nachádza sa tam aj haiku. Takže sa jedná o vskutku neobyčajnú zbierku básní, ktoré bolo ťažké niekam zaradiť. Vďaka tomu je zbierka Nezaradený skutočne rozmanitá a verím, že sa v nej nájde čosi pre každého.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Nezaradený - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Pavel Sekerák
  • Čeština: Nezařazený; English: Uncategorized
  • Štítky: zamyslenia, filozofia, humor, úzkosť, haiku
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
32 37 8 4 5

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Poézia Pavla Sekeráka

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: