Osadníci z Katanu: Staroveké civilizácie

Hry a herná literatúra - Hra pre viac hráčov

Popis a podrobnosti

Rozšírenie so starovekými civilizáciami je určené pre originálnu hru Osadníkov z Katanu, prípadne na niektoré z herných módov, ako Rybári z Katanu. Cieľom rozšírenia je pozmeniť hru tak, aby si mohol hráč vybrať niektorú z desiatich civilizácií, ktoré pôsobili na reálnej Zemi. Výsledkom je viac taktických možností, od lepšieho budovania ciest, po celé ríše bez ciest, monopol na ktorúkoľvek surovinu či civilizácie zamerané na obchod alebo budovanie armády. Obsiahnuté civilizácie: Asýria, Babylon, Čína, Egypt, Grécko, Kartágo, Kelti, Mayovia, Perzia, Rím.

Autor, Stanislav Hoferek, ani vydavateľ, Greenie knižnica, nie sú majiteľom obchodných práv na hernú sériu Osadníci z Katanu. Voľné rozšírenie je určené pre hráčov originálnej hry, ktorí môžu toto rozšírenie voľne používať podľa slobodnej licencie Creative Commons. Ide o jednoduchý, nekomerčný projekt, ktorého cieľom je pobaviť a pridať nové možnosti pre originálnu hru, prípadne pre originálne herné doplnky.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Osadníci z Katanu: Staroveké civilizácie - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Slavomír Suja
  • Dĺžka: 6 strán na vytlačenie (A4); 4 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Osadníci z Katanu: Starověké civilizace; English: Settlers of Catan: Ancient Civilizations
  • Štítky: myslenie, logika, stolová hra, Katan, Catan, starovek, Grécko, Rím, Kartágo

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Mestá Chrámy