Paleta lásky

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Básnická zbierka „Paleta lásky“ je mojou už 5. básnickou zbierkou v priebehu posledných pár rokov. Veľmi sa z nej teším, pretože odhaľuje pestrú farebnú paletu odtieňov lásky k milovanej osobe, ale i k sebe samej. Kto v nej miluje viac? On, alebo ona? Dá sa láska merať?

Vzťah má mnoho podôb, ale ak zotrvá v láske, udrží sa a nerozpadne. Určite ste už aj vy zažili podobné alebo identické situácie, rozpoloženia svojich citov a pocitov. Niekedy je to ako na húsenkovej dráhe. Verím a prajem si, aby ste sa aj vy vcítili do umenia lásky a milovania a našli v tejto zbierke nádherný obraz, obraz lásky

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Paleta lásky - obálka

  • Autor: Martina Bachratá
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Martina Bachratá
  • Dĺžka: 61 strán na vytlačenie (A4); 78 strán formátu A5; 10 v mini verzii; 20 normostrán
  • Čeština: Paleta lásky; English: Palette of love
  • Štítky: Láska, vzťah, emócie, partnerstvo, nádej, vášeň

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Martina BachratáMartina Bachratá sa ako dieťa, neskôr ako žiačka, venovala kresleniu a maľovaniu. Zlom v jej smerovaní nastal v roku 1996, kedy ju na povinnom čítaní oslovil svojou tvorbou Charles Baudelaire so zbierkou "Kvety zla" a odhodlala sa skúsiť napísať svoje prvé básne: Sebakázeň a Úbožiak. Svoju tvorbu obohatila aj o prózu a vlastné citáty. O svoje pocity, myšlienky, úvahy, bolesti, radosti, ale i lásku sa dodnes delí s ostatnými na facebookových literárnych stránkach.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Básnenie Láska medzi nami (Ne)milovaná

↑ Na začiatok