Partia

Beletria - Fantasy

Popis a podrobnosti

Partia je fantasy príbeh z rovnakého prostredia ako Prekliatie temných elfov či trilógia Požehnanie. Vo svete, kde je stále kvôli zvláštnemu rozhodnutiu oveľa viac mužov ako žien sa začína príbeh červenej mágyne. Tá musí opustiť svoje samo-štúdium a vyšetriť vraždu svojej bývalej učiteľky.

Partia však nie je žiadna detektívka, skôr epické putovanie stále neznámejšou krajinou. Putovanie je komplikované nelogickými činmi bohyne Eraniel, ktorá má svoj vlastný, často zložitý názor na fungovanie sveta a na naprávanie krívd. Spoznajte partiu ľudí, ktorých počet neustále kolísa. Začítajte sa do knihy plnej nestálej mágie, ktorú nikto neovláda skutočne dokonalo. Alebo áno?

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Partia - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Eva Kara Pifková
  • Dĺžka: 150 strán na vytlačenie (A4); 225 strán formátu A5; 48 v mini verzii; 136 normostrán
  • Čeština: partie; English: Band
  • Štítky: poviedka, fantasy, scifi, dobrodružstvo, mágia, kúzlo, 80, požehnanie, prekliatie
Bookie

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Požehnanie Požehnanie s mesačnou dýkou Požehnanie s červenou mágyňou