Po prvej básni

Poézia - Nerýmované básne

Popis a podrobnosti

Po prvej básni je kniha piatich autorov. Ktorí autori knihu obohatili? Prezradím to len vo vnútri knihy. Dobre... jedným z nich som ja, Dávid. Je to vzrušujúce, je to emotívne, možno pre niekoho šialené.

Ako vyzerá báseň, keď v nej primiešajú svoje pocity a predstavy viacerí ľudia? Táto kniha vám to prezradí. Táto kniha vás podrží, povzbudí a neopustí.

Po prvej básni - obálka

  • Autor: Dávid Matuš, Zuzana Volentierová a ďalší
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 40 strán na vytlačenie (A4); 49 strán formátu A5; 8 v mini verzii; 13 normostrán
  • Čeština: Po první básni; English: After the first poem
  • Štítky: láska, vzťahy, život, radosť, úsmev, motivácia, svet, sen

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Dávid MatušDávid Matuš píše, rozpráva aj dýcha pre inšpiráciu, úsmev a pre pozitívny pohľad na život. Často opakuje: úsmev, smiech, iskra v očiach a láska sú štyri najvzácnejšie koreniny žitia. Miluje čas strávený s blízkymi ale váži si čas, ktorý strávi aj s neznámymi ľuďmi. Napriek tomu si niekedy dopraje čas osamote niekde v prírode. Riadi sa mottom: nejde o to vyzerať normálne, ale cítiť sa šťastne.

↑ Na začiatok