Pór v kuchyni

Recepty a kuchárske knihy - Recepty

Popis a podrobnosti

Každý človek by mal vedieť uvariť aspoň niečo. Iste, nie každý môže byť šéfkuchár a keby to tak bolo, svet by bol veľmi nudným miestom. Pór v kuchyni je naplnenie malého, jednoduchého sna. Mimoriadne jednoduchá kniha sa zameriava na potravinu, ktorá má množstvo úžasných vlastností a perfektne sa hodí kuchárom – začiatočníkom.

Skúsení kuchári pór používajú často a dobre poznajú jeho účinky. Pór je zdravý, dá sa dobre pripraviť na mnoho spôsobov, neštípe v očiach tak ako cibuľa a dá sa považovať za zeleninu pre lenivých – pretože ho vie pripraviť prakticky každý. Ak vás zaujíma viac, prečítajte si túto tenkú knižku, alebo si ju pokojne vytlačte. Pokojne aj niekomu, kto má rád jednoduché a rýchle recepty.

Pór v kuchyni - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 17 strán na vytlačenie (A4); 27 strán formátu A5; 4 v mini verzii; 8 normostrán
  • Čeština: Pórek v kuchyni; English: Leek in kitchen
  • Štítky: pór, zelenina, zdravá strana, varenie, kuchyňa

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Životospráva na jednu normostranu