Príde vedec do baru

Výroky - Aforizmy

Popis a podrobnosti

Humor je korenie života. A bez vedy by sme nielen nevyšli z jaskýň, ale ani by sme sa do nich nedostali. Čo takto dať tieto dve potrebné veci dohromady?

Kniha sa skladá z dvoch častí. Zo skutočne vedeckej a z nevedeckej. Predsa len, do baru môže prísť ktokoľvek. Ľudia, ktorí niečo majú i nemajú povedať – a tiež ľudia, ktorých múdre myšlienky sa dajú zmeniť na tak zvláštne, že to prináša smiech a radosť. Kto vie, čo by si velikáni dejín pomysleli o svojom odkaze?

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Príde vedec do baru - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 11 strán na vytlačenie (A4); 17 strán formátu A5; 2 v mini verzii; 4 normostrany
  • Čeština: Přijede vedec do baru; English: A scientist walks into a bar
  • Štítky: bar, vtip, humor, veda, vedec, anekdota, fyzika, súvislosť

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok