Samota

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Na Zemi žije v súčasnosti približne 7,5 miliardy ľudí. Nie je tak problém nájsť iného človeka všade. Na štadiónoch, v obchodoch, na námestiach a na iných miestach môžete stretnúť priateľov, rodinu, nové lásky či nový dôvod, prečo ísť aj zajtra do práce a niekomu poriadne vynadať. Napriek tomu je čoraz viac ľudí osamelých, uzavretých v svojich malých súkromných kráľovstvách medzi štyrmi stenami. Poznáte ten pocit, keď ste napojený na virtuálnu skutočnosť, ale pritom zažívate skutočnú samotu?

Samota, faloš, vlastenectvo či rasizmus, toto sú hlavné témy najnovšej básnickej zbierky Márie Novákovej. Ponorte sa do veršov, v ktorých sa strieda pesimizmus s realizmom, zatiaľ čo ten tretí smer, rezervovaný hlavne mladším, čaká na slovo kdesi vonku na daždi.

Samota - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 20 strán na vytlačenie; 5 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Samota; English: Solitude
  • Štítky: Samota, láska, spoločnosť, smútok, sloboda, viera, poézia pre ženy, epická lyrika

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok