Štyri obdobia ľudskej duše 2006

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Štyri obdobia sú o rovnováhe. Kto hľadá rovnováhu v dospievajúcom človeku, ktorého problémy sú s odstupom pochladnú (alebo presne naopak, ak sa v nich niekto nájde), ale i tak poučné – ten ich asi nenájde. Mladosť je zmena, celá množina zmien a táto kniha je denníček i psychiatria jedného otvoreného človeka. Obdobia, na ktoré sa naráža v knihe, sú nasledovné: obdobie úsmevu (prvé básne), nasleduje obdobie lásky, hnevu (báseň Zradca) a nakoniec obdobie smútku.

Dávne básničky na prechode medzi detstvom a dospelosťou sú naplnené túžbou po láske, ale i vtipom a zvláštnym štýlom, ktorý nie je ťažké pochopiť. Namiesto literárne dobrých rýmov myšlienky, ktoré i po rokoch pripomínajú zväčša skutočné udalosti.

Štyri obdobia ľudskej duše 2006 - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-89646-53-1
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 29 strán na vytlačenie (A4); 6 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Čtyři období lidské duše; English: Four seasons of man's soul
  • Štítky: smútok, radosť, poézia, keby, výber, humor, 2006, láska, romantika

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Poézia Stanislava Hofereka