Therapy of poetry

Zamyslenia

Popis a podrobnosti

Kniha Therapy of poetry je zbierkou pravdivých príbehov mladého dievčaťa, ktoré vo svojej knihe vystihuje svoju ťažkú životnú cestu, ktorou si musela prejsť ešte ako dieťa. Problémy, ktoré sa v knihe vyskytujú postihnú v dnešnej dobe väčšinu mladých ľudí, ktorí majú strach požiadať o pomoc a hovoriť o svojom probléme nahlas a presne to sa rozhodla autorka riešiť v tvorbe. Therapy of poetry je oveľa viac o terapii ako o poézii, pričom klasickú poéziu rozdelenú na strofy v nej rozhodne nenájdete.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Therapy of poetry - obálka

  • Autor: Linda Lietavová
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Linda Lietavová
  • Čeština: Terapie poesii; English: Therapy of poetry
  • Štítky: Porozumenie, sila, odvaha, boj, vytrvalosť, láska
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
35 40 9 4 11

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Linda LietavováLinda Lietavová prekvapuje od malička svojimi záľubami. Od šiestich rokov sa venuje kresleniu, ktoré ju doviedlo k štúdiu interiérového dizajnu, ktoré bolo jej snom od šiestej triedy na základnej škole. Písať svoje básne a príbehy začala v jedenástich rokoch. Okrem romantickej literatúry, píše aj do školského časopisu, ktorý ju priviedol k písaniu básni, úvahách o živote a problémoch dnešnej doby. Veľmi rada pomocou svojich básni pomáha druhým ľuďom.

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: